Kurucumuz

İbrahim Şeflek Kimdir?

Kurucumuz İbrahim Şeflek; Konya’nın Sarayönü ilçesi Çeşmelisebil köyünde 6 çocuklu çiftçi bir ailenin en büyük ferdi olarak dünyaya gelmiştir. Çocukluk ve gençlik dönemlerini Sarayönü ilçesinde geçiren İbrahim Şeflek, gençlik yıllarına kadar çiftçilik ile uğraşsa da şoförlüğe olan ilgisi daha ağır basmıştır. 1964 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra Konya’ya taşınan ve bir adet kamyon alan İbrahim Şeflek böylelikle nakliyecilik sektörüne de ilk adımını atmıştır. Yıllar içerisinde nakliye ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermiş olup, 1993 yılında oğulları ile birlikte resmi olarak şirketimizin kuruluşunu yapmıştır.

Hakkımızda

Firmamız, 1993 yılında İbrahim Şeflek ve oğulları tarafından Konya merkezde kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda ana faaliyet konusu Yurtiçi Tanker taşımacılığı olmakla beraber 2003 yılında Uluslararası Nakliye hizmeti vermeye başlamıştır. Günümüzde ise Yurtiçi Tanker taşımacılığı, Silobas ile un ve şeker taşımacılığı, Avrupa Ülkelerine uluslararası eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Yıllardır süregelen hizmetlerimizi sadece eşya taşıma olarak görmeyip “Sorumluluk” taşıdığımızı bilmekteyiz..

Deneyimli kadromuz ve sunmuş olduğumuz hizmet kalitesiyle kısa zaman içinde global ve kurumsal firmaların tek tercihi olmaktan onur duyuyoruz. Taşımacılık konularında uzman kadromuz ile sektöre yönelik talepler için inovatif çözümler üretmekteyiz. Oluşabilecek tüm farklı talepleri karşılayabilmek için hazırlanmış güçlü ve çözüm odaklı filo donanımımızla, müşterilerimizin en güvenli partneri olmayı başarmış bulunmaktayız.

Komple taşımacılığın yanı sıra Avrupa ülkelerine her hafta ve hatta her gün parsiyel olarak da hizmet vermekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarına göre programlanan Kara ve Ekspres ihracat-ithalat çıkışlarımız haftanın her günü organize olmaktadır.

Filomuzda bulunan yurtiçi ve yurtdışı tüm araçlarımız dünyanın en donanımlı araç takip sistemi ile 7/24 uydu üzerinden takip edilmektedir. Müşterilerimiz ürünlerini yükledikleri araçları kendileri takip edebilme olanağına sahiptir. Taşıdığımız yüklerin tümü CMR sigortamız ile koruma kapsamındadır.

T.C. Ulaştırma Bakanlığı’ndan almış olduğumuz R1,C2 ve K1 yetki belgelerimiz bulunmakta olup, düzenli olarak çekici ve römork filomuzu Euro norm sınıflandırmasına göre yenilenmektedir.