Komple ve parsiyel yüklemelerimiz esnek, cazip, hızlı ve güvenli bir şekilde Avrupa’nın tüm noktalarına ulaşılabilir durumdadır. Komple ve parsiyel yüklemelerinde ürünleriniz taahhüt edilen sürede müşterilerinize ulaştırılır. 

Komple Taşımacılık

Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Polonya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Danimarka, Romanya ve Bulgaristan başta olmak üzere Türkiye’den Avrupa ülkelerine uluslararası komple karayolu taşımacılığı hizmetleri verilmektedir.

Parsiyel Taşımacılık

Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Polonya, Fransa, Danimarka ve Bulgaristan başta olmak üzere Türkiye’den Avrupa ülkelerine uluslararası parsiyel karayolu taşımacılığı hizmetleri verilmektedir. Avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Ekspres Taşımacılık

Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Polonya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Danimarka, Romanya ve Bulgaristan başta olmak üzere Türkiye’den Avrupa ülkelerine uluslararası ekspres (çift şoförlü) karayolu taşımacılığı hizmetleri verilmektedir.

Tır Ölçüleri

Depolama Ve Elleçleme

Mevcut depolarımızla her türlü operasyonlarınıza yönelik depolama hizmetlerini sunmaktayız. 

Gümrükleme

Müşterilerimizin ithalat ve ihracat faaliyetlerinde gümrükleme işlemlerine dair yasal yükümlülüklerini onlar adına tam ve eksiksiz yerine getirerek, ithalat ve ihracat işlemlerini standartlaştırılmış süreçler ve uzman müşavir kadrosuyla en hızlı şekilde sonuçlandırıyoruz.

Filomuzda bulunan tüm araçlarımız araç takip sistemleri ile donatılmıştır.

7/24 online izleme imkanı sunmaktayız.

Optima Tenteli Standart Araç