Türkiye genelinde talep edilen tüm noktalarda, melas taşımacılığı, şlempe taşımacılığı, nebati yağ taşımacılığı, kimyevi madde taşımacılığı, liman tahliyesi vb. tüm dökme ürünlerin taşımacılık organizasyonları kendi alanına özel tasarlanmış özmal araçlarımız vasıtasıyla yapılmaktadır.

Melas Taşımacılığı

Filomuzda bulunan özmal tankerlerimiz; yem ve gıda sanayisinde ham madde olarak kullanılan Melas taşımacılığı için tasarlanmıştır. Özel melas çıkışına sahip, paslanmaz çelik tank gövdesi ile melas taşımacılığında tüm ihtiyacınızı karşılamaya yönelik araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Şlempe Taşımacılığı

Filomuzda bulunan özmal tankerlerimiz; yem ve gıda sanayisinde ham madde olarak kullanılan şlempe taşımacılığı için tasarlanmıştır. Özel şlempe çıkışına sahip, paslanmaz çelik tank gövdesi ile şlempe taşımacılığında tüm ihtiyacınızı karşılamaya yönelik araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kimyevi Madde Taşımacılığı

Filomuzda bulunan özmal tankerlerimiz; yapı kimyasalları ve madeni yağ taşımacılığı için tasarlanmıştır. Kimyevi madde taşımacılığında tüm ihtiyacınızı karşılamaya yönelik araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Liman Tahliyesi

Gemi yoluyla taşıması yapılmış bulunan melas ve sıvı yağ maddelerinin tahliyesine ek olarak karayoluyla transferinin yapılması işlemleridir. Geniş araç filomuz ile gemilerin limanda bekleme süresinden daha erken tahliye işlemleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.